Адрес :Украина, г. Одесса, 65016 ул. Гаршина, 3, оф. 414

Телефон

+380482372804

Данні ринкової ціни


Згідно з вказівками Міністерства України, під час закупівлі відбуваються зміни в розрахунку нафтопродуктів, які можуть сильно змінитися внаслідок серйозних змін біржових котирувань, показники є можливість подивитися наТБ «Українська енергетична біржа» www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/.

Для того, щоб зробити останній розрахунок нафти або газу, для цього потрібно застосувати такі мінливі показники: курс гривні до долара, позначення європейських котирувань та за даними УЕБ, а також попередню ціну палива зазначені в договорі.

Розрахунок вартості виключно для газу

Відомо, що вартість природних джерел у вигляді газу формується завдяки формулі, вона враховує котирування концентратора NCG та Month + 1, а також додає середню ціну в УЕБ.

Варто врахувати істотний нюанс! Враховуйте вартість, починаючи з першого місяця, щоб не було неточних результатів. Більше того, будь-які зміни в угоді повинні включати формулу котирування, засновану на зміні ціни на нафтопродукти та природний газ, саме з нею ви повинні спочатку визначитися.

На підставі тендерної документації дозволяється розглядати план договору купівлі-продажу як найбільш фундаментальну закупівлю з необхідним формуванням порядку змін умов.

Інформація про ціни на газ

Надано інформаційну документацію для кожного розрахунку нафтопродуктів від УЕБ щодо ринкової вартості цих джерел у таких формах:

1. Посилання на орієнтовну ціну нафтопродуктів буде зроблено відповідно до посилання на Міністерство економіки та заяви про різні формули та європейські котирування.

2. Довідка, орієнтована на всі біржові котирування нафтопродукту, які будуть обчислюватися шляхом ділення ціни, що відображається протягом кожного торгового дня, виходячи з рівня та кількості.

Надання інформаційних документів для такого джерела, як природний газ, може бути наступним:

1. Довідка щодо розрахунку вартості на основі записів Міністерства економіки та зазначення різних індивідуальних форм

2. Сертифікат середньозваженої вартості для кожного результату різних електронних торгів на УЕБ.

3. Довідка щодо котирувань акцій з урахуванням щомісячної суми на УЕБ. Є можливість обчислювати його шляхом ділення вартості біржових угод на кількість біржових товарів.

При потребі є можливість замовити іншу документацію. Спеціалісти біржі зможуть представити таку довідку за умови, що буде вистачати даних для обчислення.

Related Posts

Головна інформація про реалізацію арештованого майна в УкраїніГоловна інформація про реалізацію арештованого майна в Україні

Під арештованим майном розуміється рухоме чи нерухоме майно боржника, що підлягає продажу в примусовому порядку. Відповідно до діючого українського законодавства, таке майно повинно реалізовуватися на електронних торгівельних майданчиках, акредитованих в

Проведення тендерів на ремонтні роботиПроведення тендерів на ремонтні роботи

Один з досить розповсюджених міфів – це той факт, що під тендерами мають на увазі лише державні замовлення, що мають відношення лише до матеріальних предметів. Тобто, мова йде про канцелярію,

Особенности шин сельскохозяйственного значенияОсобенности шин сельскохозяйственного значения

Выбор качественных покрышек для авто – это задача, требующая серьезного подхода. Не секрет, что качество резины – это критерий, который напрямую влияет на комфорт во время езды, безопасность и тому