Адрес :Украина, г. Одесса, 65016 ул. Гаршина, 3, оф. 414

Телефон

+380482372804

Сьогодні є можливість купувати круглий ліс в Інтернеті на Prozorro


Електронні аукціони легко знайти для тих, хто хоче взяти участь у купівлі чи продажу різних лотів. Оскільки аукціон повністю готовий надати документацію для всіх, хто продає, акредитація платформ може бути повноправним і обов’язковим для членів Асоціації https://aeaep.com.ua/information/auktsiony-z-prodazhu-neobroblenoi-derevyny-na-ukrainskomu-rynku/. Електронні платформи багато ставлять під сумнів і раді, що вони повністю витісняють тіньовий ринок та тіньову економіку. Оскільки система готова надати низку унікальних можливостей, буде застосовано найновіший підхід.

Деревину сировину можна придбати у вітчизняних лісогосподарських підприємств. Але рано чи пізно створення прозорого механізму та цілеспрямованого моніторингу свідчать про те, що використання деревини є вигідним. Але тільки електронна платформа може з цим чудово впоратися. Багато платформ підключені до системи, і рано чи пізно є можливість створювати лоти, надзвичайно фокусуючись на спостереженні за призначенні.

Аукціон з продажу деревини може пройти безперешкодно

Оскільки енергійна боротьба з тіньовим ринком все ще триває, і вона не припиняється, оскільки шахрайство незмінно було і буде, і той, хто хоче обдурити, незмінно знайде метод. Але головне завдання такого легального аукціону – заманити в себе всіх, хто хоче щось придбати на тіньовому ринку, і, отже, їх потреба впаде, і їм доведеться прикривати незаконні аукціони. Це, можливо, план влади.

В Україні близько року проводиться такий надійний онлайн-аукціон, і йому було б дозволено продавати різні партії абсолютно без посередників. Як результат, також прокачуються і тіньові схеми, багато хто не розуміє, що саме виставляє на продаж, і часто не хочуть розуміти документацію.

Лісгоспи постійно впадали в незручну домовленість, коли потрібно було якось продавати сировину, і була ймовірність зробити це без посередників. Тепер ліквідація такого ринку змусила понести збитки для всіх, хто займається незаконним продажем лісів. В Україні близько 12 тис. лісопилок працюють без документів, а це означає, що це незаконно. Державний бюджет у розмірі приблизно 200 мільйонів постійно зникає з поля зору. Отже, електронна торгівля цього типу стала справжнім благом для корупції та лісового господарства, а українська економіка отримала 700 мільйонів гривень доходу.

Related Posts

Запчасти по невысокой стоимостиЗапчасти по невысокой стоимости

Оригинальные запчасти для разной современной и оригинальной техники сельскохозяйсвенного значения можно в любой момент купить в интернет-магазине. Привлекает внимание широкий ассортимент достойных внимания устройств, отличное сочетание высокого качества, практичности и

Механізм відкритих торгів енергетичними ресурсамиМеханізм відкритих торгів енергетичними ресурсами

Сучасна система електронних торгів енергетичними ресурсами може допомогти вам покращити систему та створить ідеальні умови для того, щоб ви могли отримати свій результат. В цій категорії ринку перед вами реально

Что нужно знать о запчастях для роторной косилкиЧто нужно знать о запчастях для роторной косилки

Выбор комплектующих для техники сельскохозяйственного назначения порой может доставлять немало хлопот. Это не так сложно сделать, если вы разбираетесь в том, как работает подобная техника и чем она отличается от