Адрес :Украина, г. Одесса, 65016 ул. Гаршина, 3, оф. 414

Телефон

+380482372804

Сьогодні є можливість купувати круглий ліс в Інтернеті на Prozorro


Електронні аукціони легко знайти для тих, хто хоче взяти участь у купівлі чи продажу різних лотів. Оскільки аукціон повністю готовий надати документацію для всіх, хто продає, акредитація платформ може бути повноправним і обов’язковим для членів Асоціації https://aeaep.com.ua/information/auktsiony-z-prodazhu-neobroblenoi-derevyny-na-ukrainskomu-rynku/. Електронні платформи багато ставлять під сумнів і раді, що вони повністю витісняють тіньовий ринок та тіньову економіку. Оскільки система готова надати низку унікальних можливостей, буде застосовано найновіший підхід.

Деревину сировину можна придбати у вітчизняних лісогосподарських підприємств. Але рано чи пізно створення прозорого механізму та цілеспрямованого моніторингу свідчать про те, що використання деревини є вигідним. Але тільки електронна платформа може з цим чудово впоратися. Багато платформ підключені до системи, і рано чи пізно є можливість створювати лоти, надзвичайно фокусуючись на спостереженні за призначенні.

Аукціон з продажу деревини може пройти безперешкодно

Оскільки енергійна боротьба з тіньовим ринком все ще триває, і вона не припиняється, оскільки шахрайство незмінно було і буде, і той, хто хоче обдурити, незмінно знайде метод. Але головне завдання такого легального аукціону – заманити в себе всіх, хто хоче щось придбати на тіньовому ринку, і, отже, їх потреба впаде, і їм доведеться прикривати незаконні аукціони. Це, можливо, план влади.

В Україні близько року проводиться такий надійний онлайн-аукціон, і йому було б дозволено продавати різні партії абсолютно без посередників. Як результат, також прокачуються і тіньові схеми, багато хто не розуміє, що саме виставляє на продаж, і часто не хочуть розуміти документацію.

Лісгоспи постійно впадали в незручну домовленість, коли потрібно було якось продавати сировину, і була ймовірність зробити це без посередників. Тепер ліквідація такого ринку змусила понести збитки для всіх, хто займається незаконним продажем лісів. В Україні близько 12 тис. лісопилок працюють без документів, а це означає, що це незаконно. Державний бюджет у розмірі приблизно 200 мільйонів постійно зникає з поля зору. Отже, електронна торгівля цього типу стала справжнім благом для корупції та лісового господарства, а українська економіка отримала 700 мільйонів гривень доходу.

Related Posts

Практичность и качество популярных емкостейПрактичность и качество популярных емкостей

Вы можете внимательно ознакомиться с широким ассортиментом проверенных и качественных товаров. Например, если вы запланировали хранить, как можно больше разнообразных веществ, жидкостей, тогда вам стоит остановиться на выборе вместительных и

Программа кормления кур-несушек комбикормами ТМ «Хлебная гавань»Программа кормления кур-несушек комбикормами ТМ «Хлебная гавань»

Высококвалифицированные специалисты группы компаний торговой марки «Хлебная гавань» на основании многолетнего опыта и научных достижений в области содержания и кормления сельскохозяйственной птицы разработали программу эффективного кормления кур-несушек. Цель программы кормления ТМ «Хлебная гавань» – достижение

Кислород как важнейший фактор усвоения кормаКислород как важнейший фактор усвоения корма

Рыбам в процессе жизнедеятельности необходим растворенный в воде кислород. Содержание кислорода в воде нестабильно и зависит от температуры воды, степени загрязненности воды органическими веществами, времени суток и других факторов. При