Адрес :Украина, г. Одесса, 65016 ул. Гаршина, 3, оф. 414

Телефон

+380482372804

В Україні розпочинається повільний процес націоналізації держмайна


Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що все майно, яке перейшло в «приватні руки» з 1991 року, буде повернуте українському народові. Це може говорити про те, що державні органи починають процес повернення раніше приватизованого майна. Про це розповів політичний експерт Руслан Бізяєв на прес-конференції в інформагентстві «Голос.UA».

Він зазначив, що починається повільний, але впевнений процес націоналізації стратегічно важливих об’єктів. Зараз відбувається його підготовка. Це просто медійна підготовка, не більше і не менше. Є декілька галузей (зокрема, паливно-енергетична), де держава перегляне підсумки приватизації, яка почалася ще в середині 90-х. Не просто так Данилов сказав, що будуть «підняті» всі справи, початі в 1991 році. Це був чіткий та зрозумілий сигнал, що в нас готується процес націоналізації.

Як відомо зараз, рішення РНБО та указ президента України передбачає, що трубопровід «Самара – Західний напрямок» стане власністю держави. Даний об’єкт є «пробою сил», що дозволить в майбутньому не допустити грубих помилок при поверненні майна у державну власність. Це не лише політичний крок. Націоналізація має відбутися юридично правильно. Руслан Бізяєв вказує на те, що при детальному вивченні всієї документації від середини 90-х років, можна повернути будь-яке підприємство. Практично всі об’єкти були приватизовані з порушеннями, що вже є достатньою підставою.

Чого чекати після націоналізації

Головне питання, яке хвилює не лише експертів, але й звичайних громадян – що буде з держмайном далі. Від найбільших олігархів, які захопили під свій контроль  великі підприємства, варто чекати спротиву та активної пропаганди в ЗМІ, що, скоріше за все, буде у випадку з енергетичними об’єктами. З іншого боку, «під роздачу» можуть потрапити ті, хто дійсно правильно приватизував підприємства та забезпечує роботою населення.

Не виключено, що наступним етапом після націоналізації буде реприватизація, яка вже відбувалася в 2005 році – варто лише нагадати історію з «Криворіжсталлю». Повний контроль з боку держави всіх підприємств в умовах ринкової економіки просто неможливий та неефективний. Якщо ви хочете дізнатися більше економічних новин, заходьте на aeaep.com.ua, де до вашої уваги цікаві статті, які стосуються України та інших держав.

Related Posts

Что нужно знать о выборе запчастей для дисковых боронЧто нужно знать о выборе запчастей для дисковых борон

Поиск любых запчастей, будь то к автомобилю либо же к ноутбуку – это процедура, требуемая затрат по времени. Если человек разбирается в конкретно взятом вопросе, то этот процесс может серьезно

КУКУРУЗА НА СИЛОСКУКУРУЗА НА СИЛОС

Главная цель выращивания кукурузы на силос – достижение высокой урожайности при хорошей кормовой ценности.  По сути, принцип простой,  но реализуют его на практике единицы, получая огромную упущенную выгоду в животноводстве. 

Классификация накладок для входных дверейКлассификация накладок для входных дверей

Выбирая надежные входные двери, люди привычно акцентируют свое внимание на самых важных моментах. Если в случае с межкомнатными изделиями акцент привычно делается на внешний вид, то в ситуации с входными