Адрес :Украина, г. Одесса, 65016 ул. Гаршина, 3, оф. 414

Телефон

+380482372804

Земельний ринок в системі Прозорро


День відкриття земельних торгів та аукціонів зовсім близько. Законодавчий акт № 2195 передбачає, що вони будуть здійснюватися в онлайн-форматі https://sale.ueex.com.ua/ru/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-na-elektronnomu-majdanchyku-tov-ueb.

Починаючи з 1 липня, усі українці зможуть володіти власними частками землі на власний розсуд. Відповідно, якщо ви маєте намір придбати землю для сільськогосподарських цілей або сільськогосподарських цілей, поспішайте зареєструватися на одній з платформ системи електронної комерції Prozorro. Цю роль може зіграти ТОВ «Українська енергетична біржа», фахівці якого допоможуть вам у проведенні процедур продажу об’єктів, що перебувають у власності держави або територіальної громади.

Незабаром у системі сайтів Prozorro з’явиться ринок землі 

Люди, зайняті у сільськогосподарському виробництві (фермери, сільськогосподарські компанії, власники земельних ділянок) давно очікували від влади рішучих заходів щодо регулювання земельних відносин у країні. Тема відкриття торгівлі земельними ділянками стосується менше 7 мільйонів українців, які володіють земельними ділянками, або тих, хто орендує цю землю та хоче її придбати для приватного сільського господарства.

Схвалення тендерів та аукціонів у земельних відносинах насправді є історично важливим етапом для України. Незабаром, буквально за два тижні, усі жителі мають право офіційно продавати, обмінювати та передавати в іпотеку землю, а також нелегко успадковувати або здавати в оренду. 

В аграрному секторі метаморфози почалися не так давно і були ретельно підготовлені заздалегідь. Протягом останнього року було проведено кілька важливих заходів, які сприяли подальшій трансформації земельних відносин. 

Публічне розслідування показало, що сьогодні, після запуску механізму купівлі і продажу земельних ділянок, лише 3% їх власників мають намір виставити особисту частку землі. Також 10% українців мають намір долучитися до продажу ділянок у майбутньому – коли вони повністю зрозуміють ринкові правила та визначать вартість землі.

Слід мати на увазі, що відчутна потреба у перспективних угодах ще до її початку в рази перевищує пропозицію. А перспективний дохід від продажу –- близько 1 мільйона гривень.

Related Posts

Можно ли перед кормлением запаривать комбикорма с отрубями и овощами?Можно ли перед кормлением запаривать комбикорма с отрубями и овощами?

Комбикорма ТМ «Хлебная гавань» являются полнорационными и не требуют дополнительных примесей отрубей или овощей! Более того, при запаривании комбикорма под воздействием высокой температуры многие витамины и микроэлементы теряют свои полезные

Кислород как важнейший фактор усвоения кормаКислород как важнейший фактор усвоения корма

Рыбам в процессе жизнедеятельности необходим растворенный в воде кислород. Содержание кислорода в воде нестабильно и зависит от температуры воды, степени загрязненности воды органическими веществами, времени суток и других факторов. При

Программа кормления кур-несушек комбикормами ТМ «Хлебная гавань»Программа кормления кур-несушек комбикормами ТМ «Хлебная гавань»

Высококвалифицированные специалисты группы компаний торговой марки «Хлебная гавань» на основании многолетнего опыта и научных достижений в области содержания и кормления сельскохозяйственной птицы разработали программу эффективного кормления кур-несушек. Цель программы кормления ТМ «Хлебная гавань» – достижение