Адрес :Украина, г. Одесса, 65016 ул. Гаршина, 3, оф. 414

Телефон

+380482372804

Земельний ринок в системі Прозорро


День відкриття земельних торгів та аукціонів зовсім близько. Законодавчий акт № 2195 передбачає, що вони будуть здійснюватися в онлайн-форматі https://sale.ueex.com.ua/ru/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-na-elektronnomu-majdanchyku-tov-ueb.

Починаючи з 1 липня, усі українці зможуть володіти власними частками землі на власний розсуд. Відповідно, якщо ви маєте намір придбати землю для сільськогосподарських цілей або сільськогосподарських цілей, поспішайте зареєструватися на одній з платформ системи електронної комерції Prozorro. Цю роль може зіграти ТОВ «Українська енергетична біржа», фахівці якого допоможуть вам у проведенні процедур продажу об’єктів, що перебувають у власності держави або територіальної громади.

Незабаром у системі сайтів Prozorro з’явиться ринок землі 

Люди, зайняті у сільськогосподарському виробництві (фермери, сільськогосподарські компанії, власники земельних ділянок) давно очікували від влади рішучих заходів щодо регулювання земельних відносин у країні. Тема відкриття торгівлі земельними ділянками стосується менше 7 мільйонів українців, які володіють земельними ділянками, або тих, хто орендує цю землю та хоче її придбати для приватного сільського господарства.

Схвалення тендерів та аукціонів у земельних відносинах насправді є історично важливим етапом для України. Незабаром, буквально за два тижні, усі жителі мають право офіційно продавати, обмінювати та передавати в іпотеку землю, а також нелегко успадковувати або здавати в оренду. 

В аграрному секторі метаморфози почалися не так давно і були ретельно підготовлені заздалегідь. Протягом останнього року було проведено кілька важливих заходів, які сприяли подальшій трансформації земельних відносин. 

Публічне розслідування показало, що сьогодні, після запуску механізму купівлі і продажу земельних ділянок, лише 3% їх власників мають намір виставити особисту частку землі. Також 10% українців мають намір долучитися до продажу ділянок у майбутньому – коли вони повністю зрозуміють ринкові правила та визначать вартість землі.

Слід мати на увазі, що відчутна потреба у перспективних угодах ще до її початку в рази перевищує пропозицію. А перспективний дохід від продажу –- близько 1 мільйона гривень.

Related Posts

Майданчик торгівлі електронною енергієюМайданчик торгівлі електронною енергією

Сучасна індустрія торгівлі енергією може принести вам досить цікаві результати і дати вам можливість досягти найвищого можливого рівня. Система закупівель в електронному форматі максимально зручна і доступна практично для всіх.

КУКУРУЗА НА СИЛОСКУКУРУЗА НА СИЛОС

Главная цель выращивания кукурузы на силос – достижение высокой урожайности при хорошей кормовой ценности.  По сути, принцип простой,  но реализуют его на практике единицы, получая огромную упущенную выгоду в животноводстве.